Privaatsuspoliitika

Uuendatud 2023-03-19

Flower Garden Cafe (“meie”, “meie” või “meid”) on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas Flower Garden Cafe kogub, kasutab ja avalikustab teie isikuandmeid.

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib meie veebisaidi ja sellega seotud alamdomeenide (ühiselt “teenus”) ning meie rakenduse Flower Garden Cafe kohta. Meie teenusele juurdepääsuga või selle kasutamisega kinnitate, et olete lugenud, mõistnud ja nõustute oma isikuandmete kogumise, säilitamise, kasutamise ja avalikustamisega, nagu on kirjeldatud käesolevas privaatsuspoliitikas ja meie kasutustingimustes.

Mõisted ja põhiterminid

Selleks, et aidata käesolevas privaatsuspoliitikas asju võimalikult selgelt selgitada, on iga kord, kui mõnele neist terminitest viidatakse, need rangelt määratletud järgmiselt:

-Kookie: väike hulk andmeid, mida veebileht genereerib ja mida veebilehitseja salvestab. Seda kasutatakse teie brauseri tuvastamiseks, analüütiliste andmete esitamiseks, teie kohta käiva teabe, näiteks teie keele-eelistuste või sisselogimise andmete mäletamiseks.

-Firma: kui käesolevas eeskirjas mainitakse “ettevõte”, “me”, “meid” või “meie”, siis viitab see N Flower OÜ-le (Vana-Kalamaja 7a, 10412 Tallinn), kes vastutab teie andmete eest käesoleva privaatsuspoliitika alusel.

-Riik: kus asub Flower Garden Cafe või Flower Garden Cafe omanikud/asutajad, antud juhul on see Eesti.

-Klient: viitab ettevõttele, organisatsioonile või isikule, kes registreerub Flower Garden Cafe teenuse kasutamiseks, et hallata suhteid oma tarbijate või teenuse kasutajatega.

-Seade: mis tahes internetiühendusega seade, näiteks telefon, tahvelarvuti, arvuti või mis tahes muu seade, mida saab kasutada Flower Garden Cafe külastamiseks ja teenuste kasutamiseks.

-IP-aadress: IP-aadress: Igale internetti ühendatud seadmele on määratud number, mida nimetatakse internetiprotokolli (IP) aadressiks. Need numbrid määratakse tavaliselt geograafiliste plokkide kaupa. IP-aadressi abil saab sageli kindlaks teha, kust seade ühendub internetti.

-Personal: viitab nendele isikutele, kes on Flower Garden Cafes tööle võetud või kellega on sõlmitud leping, et nad osutavad teenust ühe osapoole nimel.

-Isikuandmed: igasugune teave, mis võimaldab otseselt, kaudselt või koos muu teabega – sealhulgas isikukood – füüsilise isiku tuvastamist või tuvastatavust.

-teenus: viitab Flower Garden Cafe poolt pakutavale teenusele, nagu on kirjeldatud suhtelistes tingimustes (kui need on olemas) ja sellel platvormil.

-Kolmanda osapoole teenus: viitab reklaamijatele, võistluste sponsoritele, reklaami- ja turunduspartneritele ning teistele, kes pakuvad meie sisu või kelle tooteid või teenuseid me arvame, et need võivad teid huvitada.

-Veebileht: Lilleaia kohvik”, millele pääseb selle URLi kaudu: flowergarden.ee.

-Teie: isik või üksus, kes on Flower Garden Cafe’s registreeritud Teenuste kasutamiseks.

Millist teavet me kogume?

Me kogume teie andmeid, kui külastate meie veebisaiti, registreerute meie veebisaidil, esitate tellimuse, tellite meie uudiskirja, vastate küsitlusele või täidate vormi.

-nimi / kasutajanimi

-Telefoninumbrid

-Emaili aadressid

-Postiaadressid

-Billing Addresses (arveldusaadressid)

-Debit/krediitkaardi numbrid

-Age

-Password

Parema kasutajakogemuse tagamiseks kogume teavet ka mobiilseadmetelt, kuigi need funktsioonid on täiesti vabatahtlikud:

Kuidas me kogutud teavet kasutame?

Mis tahes teavet, mida me sinult kogume, võib kasutada ühel järgmistest viisidest:

-Kasutuskogemuse isikupärastamiseks (teie andmed aitavad meil paremini reageerida teie individuaalsetele vajadustele).

-Meie veebisaidi täiustamiseks (me püüame pidevalt parandada oma veebisaidi pakkumisi, tuginedes teilt saadud teabele ja tagasisidele).

-Klienditeeninduse parandamiseks (teie andmed aitavad meil tõhusamalt reageerida teie klienditeeninduse taotlustele ja tugivajadustele).

-Tehingute töötlemiseks

-Konkursi, kampaania, küsitluse või muu saidi funktsiooni haldamiseks

-Regulaarsete e-kirjade saatmiseks

Millal kasutab Flower Garden Cafe kolmandate isikute lõppkasutajate andmeid?

Flower Garden Cafe kogub lõppkasutajate andmeid, mis on vajalikud Flower Garden Cafe teenuste pakkumiseks meie klientidele.

Lõppkasutajad võivad meile vabatahtlikult edastada teavet, mille nad on teinud kättesaadavaks sotsiaalmeedia veebisaitidel. Kui annate meile sellist teavet, võime koguda avalikult kättesaadavat teavet teie poolt märgitud sotsiaalmeedia veebisaitidelt. Saate kontrollida, kui palju oma teavet sotsiaalmeedia veebisaidid avalikustavad, kui külastate neid veebisaite ja muudate oma privaatsusseadeid.

Millal kasutab Flower Garden Cafe klientide andmeid kolmandatelt osapooltelt?

Kui võtate meiega ühendust, saame kolmandatelt osapooltelt mõningaid andmeid. Näiteks kui esitate meile oma e-posti aadressi, et näidata huvi Flower Garden Cafe kliendiks saamise vastu, saame teavet kolmandalt osapoolelt, kes pakub Flower Garden Cafe’le automatiseeritud pettuste tuvastamise teenuseid. Samuti kogume aeg-ajalt teavet, mis on avalikult kättesaadav sotsiaalmeedia veebisaitidel. Saate kontrollida, kui palju oma teavet sotsiaalmeedia veebisaidid avalikustavad, kui külastate neid veebisaite ja muudate oma privaatsusseadeid.

Kas me jagame kogutud teavet kolmandate isikutega?

Me võime jagada kogutud teavet, nii isiklikku kui ka mitteisiklikku, kolmandate osapooltega, nagu näiteks reklaamijad, võistluste sponsorid, reklaami- ja turunduspartnerid ja teised, kes pakuvad meie sisu või kelle tooted või teenused võivad meie arvates teid huvitada. Me võime jagada seda ka oma praeguste ja tulevaste sidusettevõtete ja äripartneritega ning kui me oleme seotud ühinemise, varade müügi või muu ettevõtte ümberkorraldamisega, võime jagada või edastada teie isiklikke ja mitte-isikuandmeid ka meie õigusjärglastele.

Võime kasutada usaldusväärseid kolmanda osapoole teenusepakkujaid, et täita funktsioone ja pakkuda meile teenuseid, nagu näiteks meie serverite ja veebisaidi hostimine ja hooldamine, andmebaaside säilitamine ja haldamine, e-posti haldamine, turundus, krediitkaartide töötlemine, klienditeenindus ning veebisaidi kaudu ostetavate toodete ja teenuste tellimuste täitmine. Tõenäoliselt jagame teie isikuandmeid ja võib-olla ka mõningaid mitte-isikuandmeid nende kolmandate osapooltega, et nad saaksid neid teenuseid meile ja teile osutada.

Me võime jagada osa oma logifaili andmetest, sealhulgas IP-aadresse, analüütilistel eesmärkidel kolmandate osapooltega, näiteks veebianalüüsipartnerite, rakenduste arendajate ja reklaamivõrgustikega. Kui teie IP-aadress on jagatud, võidakse seda kasutada üldise asukoha ja muude tehnograafiliste andmete, näiteks ühenduse kiiruse, veebisaidi külastamise kohta jagatud asukoha ja veebisaidi külastamiseks kasutatud seadme tüübi hindamiseks. Nad võivad koondada teavet meie reklaami ja selle kohta, mida te veebisaidil näete, ning seejärel pakkuda meile ja meie reklaamijatele auditeerimist, uuringuid ja aruandlust.

Samuti võime avaldada teie isikuandmeid ja mitte-isikuandmeid valitsuse või õiguskaitseorganite ametnikele või eraõiguslikele isikutele, kui me oma äranägemise järgi peame seda vajalikuks või asjakohaseks, et vastata nõudmistele, õiguslikele menetlustele (sealhulgas kohtukutsed), kaitsta meie või kolmanda isiku õigusi ja huve, avalikkuse või mis tahes isiku turvalisust, ennetada või peatada ebaseaduslikku, ebaeetilist või õiguslikult karistatavat tegevust või muul viisil täita kehtivaid kohtumäärusi, seadusi, eeskirju ja määrusi.

Kus ja millal kogutakse teavet klientidelt ja lõppkasutajatelt?

Flower Garden Cafe kogub teie poolt meile esitatud isikuandmeid. Me võime saada teie kohta isikuandmeid ka kolmandatelt isikutelt, nagu eespool kirjeldatud.

Kuidas me kasutame teie e-posti aadressi?

Esitades oma e-posti aadressi sellel veebisaidil, nõustute saama meilt e-kirju. Te võite igal ajal tühistada oma osalemise ükskõik millises neist e-posti nimekirjadest, klõpsates vastavas e-kirjas sisalduvale loobumislingile või muule loobumisvõimalusele, mis on lisatud vastavas e-kirjas. Me saadame e-kirju ainult inimestele, kes on andnud meile loa võtta nendega ühendust kas otse või kolmanda osapoole kaudu. Me ei saada soovimatuid kommertskirju, sest me vihkame rämpsposti sama palju kui teie. Oma e-posti aadressi esitades nõustute ka sellega, et lubate meil kasutada teie e-posti aadressi kliendipublikule suunatud veebilehtedel, nagu Facebook, kus me näitame kohandatud reklaami konkreetsetele inimestele, kes on otsustanud meilt teateid saada. Ainult tellimuse töötlemise lehe kaudu esitatud e-posti aadresse kasutatakse ainult teie tellimusega seotud teabe ja uuenduste saatmiseks. Kui olete meile sama e-posti aadressi edastanud muul viisil, võime seda siiski kasutada mis tahes käesolevas eeskirjas nimetatud eesmärkidel. Märkus: Kui soovite igal ajal loobuda tulevaste e-kirjade saamisest, siis lisame iga e-kirja lõpus üksikasjalikud tellimuse tühistamise juhised.

Kui kaua me teie andmeid säilitame?

Me säilitame teie andmeid ainult nii kaua, kui meil on neid vaja, et pakkuda teile Flower Garden Cafet ja täita käesolevas eeskirjas kirjeldatud eesmärke. See kehtib ka kõigi kohta, kellega me teie andmeid jagame ja kes osutavad teenuseid meie nimel. Kui meil ei ole enam vaja teie andmeid kasutada ja kui meil ei ole vaja neid säilitada, et täita oma õiguslikke või regulatiivseid kohustusi, siis me kas eemaldame need oma süsteemidest või depersonaliseerime need nii, et me ei saa teid tuvastada.

Kuidas me teie andmeid kaitseme?

Me rakendame mitmesuguseid turvameetmeid, et säilitada teie isikuandmete turvalisus, kui te annate tellimuse või sisestate, esitate või pääsete ligi oma isikuandmetele. Pakume turvalise serveri kasutamist. Kogu esitatud tundlik/krediidiinfo edastatakse Secure Socket Layer (SSL) tehnoloogia abil ja seejärel krüpteeritakse meie maksevärava teenusepakkujate andmebaasi, et sellele pääseksid ligi ainult need, kellel on spetsiaalsed juurdepääsuõigused sellistele süsteemidele ja kes on kohustatud hoidma teavet konfidentsiaalsena. Pärast tehingu sooritamist ei säilitata teie isikuandmeid (krediitkaardid, sotsiaalkindlustusnumbrid, finantsandmed jne). Me ei saa siiski tagada ega garanteerida Flower Garden Cafe’le edastatava teabe absoluutset turvalisust ega garanteerida, et teie teenuses olevale teabele ei ole võimalik ligi pääseda, seda avalikustada, muuta või hävitada meie füüsiliste, tehniliste või juhtimisalaste kaitsemeetmete rikkumise tõttu.

Kas minu andmeid võib edastada teistesse riikidesse?

Flower Garden Cafe on asutatud Eestis. Meie veebisaidi kaudu, teiega otsese suhtluse kaudu või meie abiteenuste kasutamisel kogutud teavet võidakse aeg-ajalt edastada meie kontoritele või töötajatele või kolmandatele isikutele, kes asuvad üle kogu maailma, ning neid võidakse vaadata ja hallata kõikjal maailmas, sealhulgas riikides, kus ei pruugi olla selliste andmete kasutamist ja edastamist reguleerivaid üldkohaldatavaid seadusi. Kohaldatava õigusega lubatud ulatuses nõustute eespool nimetatud andmete kasutamisega vabatahtlikult nende andmete piiriülese edastamise ja majutamisega.

Kas Flower Garden Cafe teenuse kaudu kogutud teave on turvaline?

Me rakendame ettevaatusabinõusid teie andmete turvalisuse kaitsmiseks. Meil on füüsilised, elektroonilised ja juhtimismenetlused, mis aitavad kaitsta, vältida volitamata juurdepääsu, säilitada andmete turvalisust ja kasutada teie andmeid õigesti. Kuid ei inimesed ega turvasüsteemid, sealhulgas krüpteerimissüsteemid, ei ole lollikindlad. Lisaks võivad inimesed toime panna tahtlikke kuritegusid, teha vigu või mitte järgida eeskirju. Seetõttu, kuigi me teeme mõistlikke jõupingutusi teie isikuandmete kaitsmiseks, ei saa me tagada nende absoluutset turvalisust. Kui kohaldatav õigus kehtestab teie isikuandmete kaitsmise kohustuse, millest ei saa keelduda, nõustute, et tahtlik väärkäitumine on standard, mille alusel mõõdetakse, kas me täidame seda kohustust.

Kas ma saan oma andmeid uuendada või parandada?

Teie õigused nõuda Flower Garden Cafe kogutud teabe ajakohastamist või parandamist sõltuvad teie suhtest Flower Garden Cafe’ga. Töötajad võivad oma andmeid ajakohastada või parandada, nagu on sätestatud meie ettevõtte sisemistes tööalastes eeskirjades.

Klientidel on õigus nõuda isikuandmete teatud kasutamise ja avalikustamise piiramist järgmiselt. Võite meiega ühendust võtta, et (1) ajakohastada või parandada oma isikuandmeid, (2) muuta oma eelistusi seoses meilt saadava teabe ja muu teabega või (3) kustutada teie kohta meie süsteemides säilitatud isikuandmed (vastavalt järgmisele lõigule), tühistades oma konto. Sellised uuendused, parandused, muudatused ja kustutused ei mõjuta muud teavet, mida me säilitame, ega teavet, mida oleme kolmandatele isikutele edastanud kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga enne sellist uuendust, parandust, muudatust või kustutamist. Teie privaatsuse ja turvalisuse kaitsmiseks võime võtta mõistlikke meetmeid (näiteks nõuda unikaalset salasõna), et kontrollida teie isikut enne profiilile juurdepääsu andmist või paranduste tegemist. Te vastutate oma unikaalse salasõna ja kontoteabe salajasuse säilitamise eest igal ajal.

Te peaksite teadma, et tehniliselt ei ole võimalik eemaldada meie süsteemist kõiki teie poolt meile esitatud andmeid. Vajadus varundada meie süsteeme, et kaitsta teavet tahtmatu kadumise eest, tähendab, et teie andmete koopia võib olla kustutamatul kujul, mida meil on raske või võimatu leida. Kohe pärast teie taotluse saamist ajakohastatakse, parandatakse, muudetakse või kustutatakse kõik meie poolt aktiivselt kasutatavates andmebaasides ja muudes hõlpsasti leitavates andmekandjates salvestatud isikuandmed niipea ja nii suures ulatuses, kui see on mõistlikult ja tehniliselt teostatav.

Kui te olete lõppkasutaja ja soovite ajakohastada, kustutada või saada teavet, mis meil teie kohta on, võite seda teha, võttes ühendust organisatsiooniga, mille klient te olete.

Personal

Kui olete Flower Garden Cafe töötaja või taotleja, kogume teavet, mida annate meile vabatahtlikult. Me kasutame kogutud teavet personaliosakonna jaoks, et hallata töötajatele hüvitisi ja kontrollida taotlejaid.

Te võite meiega ühendust võtta, et (1) ajakohastada või parandada oma andmeid, (2) muuta oma eelistusi seoses meilt saadava teabe ja muu teabega või (3) saada andmeid, mis meil on teie kohta olemas. Sellised uuendused, parandused, muudatused ja kustutused ei mõjuta muud teavet, mida me säilitame, ega teavet, mida me oleme kolmandatele isikutele edastanud vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale enne sellist uuendust, parandust, muudatust või kustutamist.

Ettevõtte müük

Me jätame endale õiguse edastada teavet kolmandale osapoolele Flower Garden Cafe või mõne selle ettevõtte sidusettevõtte (nagu siin määratletud) või Flower Garden Cafe või mõne selle ettevõtte sidusettevõtte selle osa, millega teenus on seotud, müügi, ühinemise või muu ülekande korral, või juhul, kui me lõpetame oma tegevuse või esitame või oleme esitanud meie vastu pankroti-, saneerimis- või sarnase menetluse, tingimusel, et kolmas osapool nõustub järgima käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi.

Affiliates

Me võime avaldada teie kohta käivat teavet (sealhulgas isikuandmeid) meie sidusettevõtetele. Käesolevas privaatsuspoliitikas tähendab “ettevõtte sidusettevõte” mis tahes isikut või üksust, kes otseselt või kaudselt kontrollib, on Flower Garden Cafe kontrolli all või on temaga ühise kontrolli all, olenemata sellest, kas see on omanike või muul viisil. Mis tahes teavet teie kohta, mida me edastame meie sidusettevõtetele, käsitlevad need sidusettevõtted vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimustele.

Kohaldatav õigus

Käesolevat privaatsuspoliitikat reguleerivad Eesti seadused, arvestamata selle kollisiooninormide sätteid. Te nõustute, et käesoleva privaatsuspoliitika alusel või sellega seoses poolte vahel tekkivate mis tahes hagide või vaidluste puhul on ainupädevuses kohtud, välja arvatud nende isikute puhul, kellel võib olla õigus esitada privaatsuskilbi või Šveitsi-USA raamistiku alusel nõudeid.

Käesolevat lepingut ja veebisaidi kasutamist reguleerivad Eesti seadused, välja arvatud selle kollisiooninormid. Veebisaidi kasutamise suhtes võivad kehtida ka muud kohalikud, riiklikud, riiklikud või rahvusvahelised seadused.

Kasutades Flower Garden Cafet või võttes meiega otse ühendust, annate oma nõusoleku käesoleva privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu käesoleva privaatsuspoliitikaga, ei tohiks te meie veebisaiti kasutada ega meie teenuseid kasutada. Veebisaidi jätkuv kasutamine, otsene suhtlemine meiega või pärast käesoleva privaatsuspoliitika muudatuste avaldamist, mis ei mõjuta oluliselt teie isikuandmete kasutamist või avalikustamist, tähendab, et te nõustute nende muudatustega.

Teie nõusolek

Oleme uuendanud oma privaatsuspoliitikat, et tagada teile täielik läbipaistvus selle kohta, mida meie saidi külastamisel seatakse ja kuidas seda kasutatakse. Kasutades meie veebisaiti, registreerides konto või sooritades ostu, nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Lingid teistele veebisaitidele

Käesolevat privaatsuspoliitikat kohaldatakse ainult Teenuste suhtes. Teenused võivad sisaldada linke teistele veebisaitidele, mida Flower Garden Cafe ei halda ega kontrolli. Me ei vastuta sellistel veebisaitidel avaldatud sisu, täpsuse või arvamuste eest ning me ei uuri, jälgi ega kontrolli selliseid veebisaite nende täpsuse või täielikkuse osas. Pidage meeles, et kui kasutate linki, et minna Teenustest teisele veebisaidile, ei ole meie privaatsuspoliitika enam kehtiv. Teie sirvimise ja suhtlemise suhtes mis tahes muul veebisaidil, sealhulgas nendel, millel on link meie platvormil, kehtivad selle veebisaidi enda reeglid ja eeskirjad. Sellised kolmandad isikud võivad kasutada teie kohta teabe kogumiseks oma küpsiseid või muid meetodeid.

Küpsised

Flower Garden Cafe kasutab “küpsiseid”, et tuvastada meie veebisaidi külastatavaid valdkondi. Küpsis on väike andmekogum, mille teie veebilehitseja salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse. Me kasutame küpsiseid, et parandada meie veebisaidi jõudlust ja funktsionaalsust, kuid need ei ole nende kasutamiseks hädavajalikud. Kuid ilma nende küpsisteta võivad teatud funktsioonid, näiteks videod, muutuda kättesaamatuks või peate iga kord veebilehe külastamisel sisestama oma sisselogimisandmed, kuna me ei suuda mäletada, et olete varem sisse loginud. Enamiku veebilehitsejate puhul saab küpsiste kasutamise keelata. Kui te siiski keelate küpsised, ei pruugi teil olla võimalik meie veebisaidi funktsioonidele õigesti või üldse mitte juurde pääseda. Me ei pane kunagi küpsistesse isiklikke andmeid.

Küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate blokeerimine ja keelamine

Olenemata sellest, kus te asute, võite ka oma brauseri seadistada küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate blokeerimiseks, kuid see tegevus võib blokeerida meie olulised küpsised ja takistada meie veebisaidi nõuetekohast toimimist ning te ei pruugi täielikult kasutada kõiki selle funktsioone ja teenuseid. Samuti peaksite teadma, et võite kaotada ka mõned salvestatud andmed (nt salvestatud sisselogimisandmed, saidi eelistused), kui blokeerite oma brauseris küpsised. Erinevad brauserid teevad teile kättesaadavaks erinevad kontrollivahendid. Küpsise või küpsiste kategooria keelamine ei kustuta küpsist teie brauserist, seda peate tegema ise oma brauseris, lisateavet leiate brauseri abimenüüst.

Remarketingi teenused

Me kasutame remarketingi teenuseid. Mis on remarketing? Digitaalses turunduses on remarketing (või retargeting) reklaamide edastamine internetis inimestele, kes on teie veebisaiti juba külastanud. See võimaldab teie ettevõttele jätta mulje, et nad “jälgivad” inimesi internetis, edastades reklaame veebilehtedel ja platvormidel, mida nad kõige rohkem kasutavad.

Maksmise üksikasjad

Mis puutub teie poolt meile antud krediitkaardi või muude maksete töötlemise üksikasjadesse, siis me kohustume, et neid konfidentsiaalseid andmeid hoitakse võimalikult turvaliselt.

Laste privaatsus

Me ei adresseeri kedagi alla 13-aastast. Me ei kogu teadlikult isikuandmeid alla 13-aastastelt. Kui olete lapsevanem või eestkostja ja teate, et teie laps on meile isikuandmeid edastanud, võtke meiega ühendust. Kui saame teada, et oleme kogunud isikuandmeid alla 13-aastastelt isikutelt ilma vanemate nõusolekut kontrollimata, võtame meetmeid, et eemaldada need andmed meie serveritest.

Muudatused meie privaatsuspoliitikas

Me võime muuta oma Teenust ja põhimõtteid ning meil võib tekkida vajadus muuta käesolevat Privaatsuspoliitikat, et see kajastaks täpselt meie Teenust ja põhimõtteid. Kui seadus ei nõua teisiti, teavitame teid (näiteks meie teenuse kaudu) enne, kui teeme muudatusi käesolevasse privaatsuspoliitikasse, ja anname teile võimaluse neid enne nende jõustumist läbi vaadata. Kui te jätkate teenuse kasutamist, on uuendatud privaatsuspoliitika teile siduv. Kui te ei soovi nõustuda selle või mõne uuendatud privaatsuspoliitikaga, võite oma konto kustutada.

Kolmandate isikute teenused

Me võime kuvada, lisada või teha kättesaadavaks kolmandate isikute sisu (sealhulgas andmeid, teavet, rakendusi ja muid tooteteenuseid) või pakkuda linke kolmandate isikute veebisaitidele või teenustele (“Kolmandate isikute teenused”).

Te tunnistate ja nõustute, et Flower Garden Cafe ei vastuta kolmandate isikute teenuste eest, sealhulgas nende täpsuse, täielikkuse, õigeaegsuse, kehtivuse, autoriõiguse vastavuse, seaduslikkuse, kõlbluse, kvaliteedi või mis tahes muu aspekti eest. Flower Garden Cafe ei võta endale ega vastuta teie ega mis tahes muu isiku või üksuse ees mis tahes kolmanda osapoole teenuste eest.

Kolmandate osapoolte teenused ja lingid nendele pakutakse teile üksnes mugavusena ning te pääsete neile juurde ja kasutate neid täielikult omal vastutusel ja vastavalt nende kolmandate osapoolte tingimustele.

Facebooki piksel

Facebooki piksel on analüüsivahend, mis võimaldab teil mõõta oma reklaami tõhusust, mõistes inimeste tegevusi teie veebisaidil. Saate kasutada pikslit selleks, et: Veenduge, et teie reklaame näidatakse õigetele inimestele. Facebooki piksel võib koguda teie seadmest teavet, kui kasutate teenust. Facebooki piksel kogub teavet, mida hoitakse vastavalt selle privaatsuspoliitikale.

Jälgimistehnoloogiad

-Google Maps API

Google Maps API on tugev vahend, mida saab kasutada kohandatud kaardi, otsitava kaardi, sisselogimisfunktsioonide, asukohaga sünkroonivate andmete kuvamiseks, marsruutide planeerimiseks või mashupi loomiseks, kui nimetada vaid mõned neist.

Google Maps API võib koguda teie ja teie seadme andmeid turvalisuse eesmärgil.

Google Maps API kogub teavet, mida hoitakse kooskõlas selle privaatsuspoliitikaga.

-Cookies

Me kasutame küpsiseid, et parandada meie veebisaidi jõudlust ja funktsionaalsust, kuid need ei ole nende kasutamiseks hädavajalikud. Kuid ilma nende küpsisteta võivad teatud funktsioonid, näiteks videod, muutuda kättesaamatuks või peate iga kord veebilehe külastamisel sisestama oma sisselogimisandmed, kuna me ei suuda mäletada, et olete varem sisse loginud.

-Sessioonid

Flower Garden Cafe kasutab “Seansse”, et tuvastada meie veebisaidi alasid, mida olete külastanud. Seanss on väike andmekogum, mille teie veebilehitseja salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse.

Teave isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) kohta

Kui olete Euroopa Majanduspiirkonnast (EMP) pärit, võime koguda ja kasutada teie andmeid, ning meie privaatsuspoliitika selles osas selgitame täpselt, kuidas ja miks neid andmeid kogutakse ning kuidas me hoiame neid andmeid kaitse all, et neid ei saaks kopeerida või kasutada valesti.

Mis on GDPR?

GDPR on kogu ELi hõlmav eraelu puutumatust ja andmekaitset käsitlev seadus, mis reguleerib, kuidas ELi elanike andmeid ettevõtted kaitsevad, ning suurendab ELi elanike kontrolli oma isikuandmete üle.

GDPR on oluline kõikidele ülemaailmselt tegutsevatele ettevõtetele, mitte ainult ELis asuvatele ettevõtetele ja ELi elanikele. Meie klientide andmed on olulised olenemata sellest, kus nad asuvad, mistõttu oleme rakendanud GDPRi kontrolle kui meie põhistandardit kõigi meie tegevuste jaoks kogu maailmas.

Mis on isikuandmed?

Kõik andmed, mis on seotud tuvastatava või tuvastatud isikuga. GDPR hõlmab laia spektrit teavet, mida võib kasutada eraldi või koos muude andmetega isiku tuvastamiseks. Isikuandmed ulatuvad kaugemale isiku nimest või e-posti aadressist. Mõned näited hõlmavad finantsteavet, poliitilisi arvamusi, geneetilisi andmeid, biomeetrilisi andmeid, IP-aadresse, füüsilist aadressi, seksuaalset sättumust ja etnilist päritolu.

Andmekaitsepõhimõtted sisaldavad selliseid nõudeid nagu:

-Kogutud isikuandmeid tuleb töödelda õiglasel, seaduslikul ja läbipaistval viisil ning neid tuleks kasutada ainult sellisel viisil, mida inimene mõistlikult eeldab.

-Isikuandmeid tuleks koguda ainult konkreetse eesmärgi täitmiseks ja neid tuleks kasutada ainult sel eesmärgil. Organisatsioonid peavad andmete kogumisel täpsustama, milleks nad isikuandmeid vajavad.

-Isikuandmeid ei tohiks säilitada kauem, kui see on vajalik nende eesmärgi täitmiseks.

-GDPRiga hõlmatud inimestel on õigus pääseda ligi oma isikuandmetele. Samuti võivad nad taotleda oma andmete koopiat ning nende andmete ajakohastamist, kustutamist, piiramist või teise organisatsiooni üleviimist.

Miks on GDPR oluline?

GDPR lisab mõned uued nõuded selle kohta, kuidas ettevõtted peaksid kaitsma üksikisikute kogutud ja töödeldud isikuandmeid. Samuti tõstab see nõuete täitmise panuseid, suurendades jõustamist ja kehtestades rikkumiste eest suuremad trahvid. Lisaks nendele faktidele on see lihtsalt õige asi. Flower Garden Cafes usume kindlalt, et teie andmete privaatsus on väga oluline ning meil on juba olemas kindlad turva- ja privaatsustavad, mis lähevad kaugemale selle uue määruse nõuetest.

Andmesubjekti õigused – juurdepääs andmetele, nende ülekantavus ja kustutamine

Oleme pühendunud sellele, et aidata oma klientidel täita GDPRi nõudeid andmesubjekti õiguste kohta. Flower Garden Cafe töötleb või säilitab kõiki isikuandmeid täielikult kontrollitud, DPA-le vastavate müüjate juures. Me säilitame kõiki vestlusi ja isikuandmeid kuni 6 aastat, välja arvatud juhul, kui teie konto on kustutatud. Sellisel juhul hävitame kõik andmed vastavalt meie kasutustingimustele ja privaatsuspoliitikale, kuid me ei hoia neid kauem kui 60 päeva.

Oleme teadlikud, et kui te töötate ELi klientidega, peate suutma pakkuda neile võimalust pääseda ligi isikuandmetele, neid ajakohastada, välja otsida ja kustutada. Me saime teid! Oleme algusest peale olnud iseteenindusena loodud ja andnud teile alati juurdepääsu oma andmetele ja klientide andmetele. Meie klienditoe meeskond on teie jaoks olemas, et vastata kõigile küsimustele, mis teil APIga töötamise kohta tekkida võivad.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

E-posti teel: info@flowergarden.ee

-Telefoninumbri kaudu: +372 550 4900

-Selle lingi kaudu: flowergarden.ee

-Selle aadressi kaudu: Vana-Kalamaja 7a, 10412 Tallinn